2x VIDEO: Takhle Vydra poprvé skóroval za nároďák!

Datum: 11. 12. 2014

Teprve dvaadvacetiletý český útočník Matěj Vydra oblékal dres téměř všech mládežnických reprezentací, v roce 2012 si konečně odbyl premiéru i za seniorský výběr. Doposud odehrál za nároďák patnáct zápasů a vstřelil čtyři branky!

ČTĚTE: VIDEO: Na návštěvě ve Watfordu! Jak si žije Vydra s Pudilem?

Svůj debutový gól si na své konto připsal v loňském zápase v Arménii, kde Češi bojovali o postup na mistrovství světa. Vydra se prosadil začátkem druhé půle hlavičkou z hranice malého vápna, deset minut před koncem přidal ještě jeden gól!

Díky zásluhou Matěje Vydry si česká repre odvezla z Arménie tři body za vítězství 0:3, na světový šampionát se ale nakonec nepodívala.